Hakkımızda

TZN Tekstil ve Deri Mamulleri Ticaret Limited Şirketi, hazır giyim sektöründe 20 yıllık deneyim sahibi kişiler tarafından 2011 Yılının Nisan ayında İstanbul Osmanbey’de kurulmuştur. Firmanın tescilli markası tonyzenn’dir.

tonyzenn, spor, klasik ve damatlık gurubunda, modern erkeğin her türlü tekstil ihtiyacına cevap verecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Toptan satışını Osmanbey Showroom’undan gerçekleştiren tonyzenn’in aynı zamanda Belçika Brüksel, İstanbul Güneşli ve İstanbul Bahçeşehir’de perakende satış mağazaları bulunmakta, franchising sistemiyle yurtiçi ve yurtdışında mağaza sayısını çoğaltarak yeni müşterilere ulaşmaktadır.

tonyzenn’in toplam satışının %70’ini ihracat oluşturmaktadır. İhracat yaptığı ülkelerden bazıları, Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Belçika, Cezayir, Doğu Türkistan, Dubai, Fransa, Gana, Güney Afrika, Hollanda, İran, Irak, İsrail, Kazakistan, Kırgızistan, Kuveyt, Kuzey Kıbrıs, Libya, Mısır, Nijer, Nijerya, Özbekistan, Rusya, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan’dır.

Ülkemiz, tekstil ürünlerinin tasarımı ve imalatında dünya standartlarını yakalamıştır. tonyzenn, ülkemizin zengin kültür ve sanat mirasından esinlenerek geliştirdiği estetik anlayışıyla öne çıkarken, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesinin devamlılığını sağlayarak bir dünya markası olmayı hedefliyor.

Eğitim, yetenek ve stil sahibi bir kadronun yön verdiği tonyzenn’in asıl amacı, sürekli değişen dünya modasında yer bulmak, moda dünyasına yön veren isimlere ve kentli modern erkeğe esin kaynağı olarak modern yaşamın bir parçası olmaktır.

Doğaya ve insana saygılı üretim peşinde olan tonyzenn doğa, insan ve eğitime yönelik sosyal sorumluluk projelerinde yer almak için tekliflere açıktır.